Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na sololitu, 66 x 54 cm, rámováno, datováno zezadu 1945, signováno vpravo dole F. NASKE, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.Autor viz T 2/178, V 3/462.